Planujesz naprawę tapicerki samochodowej po paru sezonach, zakupiłeś pojazd ze zniszczonym obiciem, a może nosisz się z myślą o zmianie i nadaniu twojemu pojazdowi nowego wyglądu? Auto tapicer pracujący w regionie Świebodzina (Przedsiębiorstwo TAPICER) sprawi, że Twój pojazd odzyska dobry wygląd. Dziś przybliżymy Ci kwestię tapicerowania foteli i w jakim przypadku naprawa tapicerki samochodowej jest  potrzebna.

Jak dbać o pokrycie foteli aby dłużej nam służyły?

Kiedy dużo podróżujemy z całą rodziną lub wozimy samochodem swoje zwierzaki łatwo o ubrudzenie. Kiedy zauważysz plamy i brud nie musisz za jednym zamachem zmieniać całej tapicerki. Duża część powierzchniowych zabrudzeń możesz wyczyścić sam.

Fotele pokryte tapicerką tekstylną są najpopularniejsze, ale to wybór dosyć ciężki w czyszczeniu. Gdy zobaczysz na nich plamy możesz zastosować płyn do bonetowania i szmatkę z mikrofibry.

Obicie welurowe zatrzymują każdy włos i pył, przez co są trudniejsze w utrzymaniu dobrego wyglądu. Gdy potrzebujesz je odkurzyć może zająć ci to sporo czasu a na powierzchni zostanie nieatrakcyjna poświata, która w wielu przypadkach znika dopiero po profesjonalnym czyszczeniu ekstrakcyjnym.

Tapicerka skórzana i z alcantary jest bardzo pożądana wśród automaniaków. Wygląda szlachetnie, a jej pielęgnacja nie przysparza o ból głowy. Wystarczy przetrzeć ją mokrą szmatką, a zabrudzenia znikną.

Kiedy tapicer samochodowy jest koniecznością? Jak wyglądają jego usługi?

Gdy fotele zmieniły barwę przez dym tytoniowy, pojawiły się przetarcia, dziury czy przypalenia na pokryciu fotela tapicer samochodowy staje się niezbędny. Dzięki długiemu doświadczeniu ma sprawdzone sposoby aby tapicerka robiła wrażenie jak w samochodzie prosto z salonu. Zręcznie i szybko upora się nawet z przypadkami które wydają się beznadziejne. Auto tapicer da ci również możliwość spersonalizowania wnętrza Twojego auta przez wybranie różnych materiałów, wzorów i wykończeń. Jeśli potrzebujesz tej usługi na terenie miejscowości Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, postaw na firmę z dużym doświadczeniem i wypracowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorstwo Tapicer zajmujące się naprawą tapicerki samochodowej jest jedynym wyborem.