Stolmark jest to firma wykonująca usługi stolarskie w Trójmieście i okolicach, tworząca wyjątkowe projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza! Jako jedna z niewielu  firm oferują wykonanie schodów w dopasowanym rozmiarze. Jeżeli nie jesteś pewny co będzie najlepszą opcją, to chętnie doradzą jak dopasować rozmiar i materiał, które posłużą do zrealizowania twojego wymarzonego założenia.

Sprawdź stronę firmową.

Stolmark – najlepszy wykonawca schodów na Pomorzu

Co najważniejsze – wkładają serce w realizowane projekty. Zawsze słuchają potrzeb klienta, aby dostosować schody do jego wszystkich potrzeb i założeń. Mogą Ci zaproponować wykonanie schodów z wielu różnych materiałów. Najczęściej wybieranymi przez klientów rozwiązaniami są schody:

  • drewniane
  • z betonu
  • szklane
  • dywanowe

Podczas tworzenia projektu domu wiele osób zastanawia się jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby pasowały do kompozycji całego domu. Schody pełnią rolę ogniska każdego domu i wiele zależy od ich prezencji. Ważne jest by dobrać odpowiedni rodzaj, tak aby schody stanowiły elegancki dodatek, bez efektu zdominowania całego pomieszczenia.  Po wybraniu odpowiedniego kształtu czas zastanowić się nad rodzajem materiału, z którego zostaną wykonane. Masz do wyboru od groma fantastycznych projektów, które nadadzą charakteru wnętrzu. Renomowanym rozwiązaniem są schody z drewna. 

Piękne i funkcjonalne schody – jakie wybrać?

Podstawą schodów każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one zrobione. Odpowiednio dobrane tworzywo gwarantuje trwałość na wiele lat oraz może nadać wnętrzu nietuzinkowości. Klasycznym i najpopularniejszym, oraz sprawdzonym materiałem jest drewno. Schody wykonane z drewna są doskonałym wyborem dla wielbicieli ciepłych przestrzeni, tworząc idealny rodzinny klimat. Coraz większą popularnością cieszą się również mocno rustykalne wnętrza, gdzie doskonale nada się surowe drewno. Zastanów się nad wyborem schodów metalowych, jeżeli preferujesz minimalistyczne wnętrza. Metal tworzy nieco  surowy i minimalistyczny klimat. Przebywając w pomieszczeniu, który prezentuje styl industrialny, z pewnością będziesz czuć powiew ducha czasu.

Schody dywanowe, są połączeniem schodów drewnianych i metalowych. Są w sporej części wykonane z drewna, przy czym zachowują minimalizm. Jeżeli zależy Ci na otrzymaniu efektu solidnej kompozycji to bardzo dobrym wyborem będą schody betonowe. Są bardzo solidne i będa pasowały do pomieszczeń o męskich wykończeniach, budynków gospodarczych, czy też miejsc ogólnodostępnych. Schody ze szkła są dedykowane przede wszystkim do współczesnych i jasnych przestrzeni. Te rozwiązanie bez wątpienia dodaje artystycznego charakteru.

Dobierz odpowiednie balustrady

Niezależnie od schodów, które wybierzesz to bez watpienia balustrady ze szkła będą wkomponowywać się do każdego ich rodzaju. Nadadzą Twojemu wnętrzu  supernowoczesny styl zachowując jednocześnie użytkowość. Gdy rozpoczynasz budowę lub odświeżenie domu, należy pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny.