Wielu właścicieli firm myśli nad doborem firmy dostarczającej wodę do ich biura. To dobre usprawnienie przyniesie ci zysk w dalszym czasie. Odpowiedni dystrybutor wody do firmy to sposób na bardziej produktywną pracę twoich pracowników oraz świetna motywacja. Opłaci się postawić na pewną firmę z wieloletnim doświadczeniem, taką jak Woda-Żywiec. Działamy na terenie Wrocławia i okolic, oferując dostawę wody do firm z gwarancją dobrej jakości.

Na jaki dystrybutor do wody się zdecydować?

W ofercie dostępnych jest wiele dystrybutorów wody różniących się estetyką jak również funkcjami. Zastanów się jaka ilość pracowników będzie korzystała z dostarczanej wody, oferujemy przeróżne objętości dystrybutorów, takie jak dystrybutory wolnostojące, albo wersje mini. Istotne są też modyfikacje, możesz zdecydować się na wodę filtrowaną albo gazowaną oraz dystrybutor z możliwością regulacji temperatury wody, wszystko zależy od twojego gustu. Istotny jest też walor estetyczny, dostosuj dystrybutor wody do swojego lokalu. Dostępne są przeróżne warianty kolorystyczne oraz ponadczasowy styl.

Akcesoria do dystrybutora wody

Nie sam wybór dystrybutora do wody jest istotny. Dodatki, które pomogą wygodnie z niego korzystać są tak samo istotne. Oferujemy wybór kubków plastikowych lub wersji papierowej, która pomoże zadbać o przyrodę i budować wartościowy wizerunek biznesu. Podajnik kubeczków to idealne rozwiązanie, które pozwoli ci zaoszczędzić przestrzeń. Firma Woda-Żywiec z miasta Wrocław zaleca także stojaki na butle uzupełniające – to funkcjonalny sposób przechowywania.